Injectoare / Injector Audi 3.0 TDI an 2004 – 2014

Reconditionam injectoare Audi 3.0 TDI V6 incepand din anul 2004 pana in 2014.

Cod injector 0445115037
Cod injector 0445115024
Cod injector 0445115004
Cod injector 0445115052
Cod injector 0445115035

Cod injector 0445116040
Cod injector 0445116022
Cod injector 0445116021
Cod injector 0445117022

Injectoarele sunt reparate / reconditionate cu piese originale.

Oferim garantie si montaj.

Relatii la nr de tel 074623432